Натуральна індійська косметика приваблює своєю ефективністю та якістю. Багато жінок, а також чоловіків, оцінили усі переваги засобів, які допомагають доглядати за тілом та волоссям. Особливий попит мають парфуми, створені на основі масляних ефірних олій. Це обумовлено стійкістю та багатогранністю композицій, які можуть безпосередньо впливати на емоційний стан людини.
Переваги та недоліки індійської косметики
Всі засоби створені за старовинними рецептами, та містять в собі комплекс різноманітних рослин, екстрактів, олій. В них немає хімічних компонентів, синтетичних речовин, силіконів та парабенів, ароматизаторів та барвників. Завдяки цьому натуральному складу можна не перейматися стосовно безпечності препаратів та їх дієвості. Якісна індійська косметика представлена в широкому асортименті на сайті naima.com.ua. Тут можна підібрати наступні засоби:
- гель для душу;
- лосьйони для тіла;
- шампуні та бальзами для волосся;
- натуральна хна для фарбування волосся та оформлення брів;
- засоби для сауни та бані;
- парфуми на основі ефірних олій;
- натуральні олії з рослин, прянощів та квітів;
- каджал для очей;
- натуральний дезодорант Алуніт;
- бахур для створення приємної атмосфери у приміщенні;
- солодощі, чай та кава;
- одяг для мусульманських жінок.
Натуральна хна є дуже популярною, бо допомагає доглядати за волоссям, лікує їх та дозволяє пришвидшити ріст. Корисні речовини позитивно впливають на луковиці волосся, зміцнюють та активізують.На поверхні волосини з’являється плівка, яка захищає від негативного впливу середовища (сонця, вітру, температури). При регулярному використанні натуральної хни локони стають більш міцними, густими та блискучими.
Курс лікування — півтора два місяці, якщо є проблеми з випадінням, або 4 тижні для підтримки гарної якості волосся. Слід також мати на увазі, що постійне використання масок з хною може пересушувати локони, тому слід робити невелику перерву (не частіше одного разу на тиждень).
Не менш популярним є натуральний кристал Алуніт, який допомагає нейтралізувати запах поту в області пахв. Цей мінеральний засіб не містить ні консервантів, ні парабенів, а також не закорковує пори. Він безпечно нейтралізує неприємний запах шляхом знищення бактерій та мікробів, але волога присутня, бо пори не заблоковані. Окрім того, Алуніт має відновлювальну дію, а тому забезпечує швидке заживлення порізів та ран. Стіку вистачає на довгий період часу і він дуже економічний.
Каджал або підводка для очей з бджолиним воском та корисними компонентами, не лише дозволяє зробити погляд виразним та красивим, але й лікує та доглядає за ніжною шкірою повік. Так, завдяки засобу можна вилікувати кон’юнктивіт, подразнення та ячмінь.
Особливості натуральних парфумів з оліями
Велику увагу приділяють східним ароматам. Арабська парфумерів завжди стояла окремо, бо відрізнялась тим, що до складу не входять спирти та парабани, а лише якісні ефірні олії. Якщо звичайні альдегідні та спиртові аромати можна розпилити на тіло, то масляниста речовина має лише наноситись на шкіру. Лише після такого контакту та взаємодії повністю розкривається композиція, та чутно усі ноти парфуму.
Перевагами натуральних ароматів з ефірними оліями е наступні моменти:
- стійкий запах. Достатньо нанести декілька краплин ароматної речовини, щоб пахнути впродовж цілої доби;
- один й той самий запах може по-різному розкритися на людях. Залежить від особистого аромату тіла, вологості та температури тіла;
- може впливати на настрій та самовідчуття людини. Так, деякі жінки відчувають себе більш жіночними та сексуальними при користуванні східних парфумів;
- економний;
- привабливий флакон зі скла;
- дія по типу афродизіаку (приваблює протилежну стать).
Підбирати східні парфуми краще з орієнтацією на свої відчуття, бо для когось аромат може біти легким, а іншого – буде “душити”, провокувати головні болі.