Момент, коли студент отримує свої перші особисто зароблені гроші не може не тішити. Він мотивує його працювати більш наполегливіше, шукати варіанти вдосконалення прибутку. Але скільки знань потрібно йому для того, щоб він відчув цей момент, від того часу як він вирішив заробити і до моменту, коли він отримав гроші. В цій статті ми постараємося максимально зібрати всю необхідну інформацію та проаналізувати теперішню ситуацію – як студенту заробити онлайн з неповною зайнятістю!
Товари чи послуги?
Для того, щоб розуміти, як заробляються гроші, потрібно задавати собі правильні питання та давати собі на них логічні відповіді. Загальновідомий факт, що гроші можна заробити двома способами: або товаром або послугою. Тому в першу чергу потрібно буде відкинути для себе одне із двох. Після чого уже буде легше розуміти, в якій сфері можна бути корисним та отримати за це свої гроші.

Спробуймо відразу розібратися із товарами. Часто для товарів потрібно виробництво, інвестиції, час, а потім ще і час на реалізацію. Потрібно шукати клієнтів, які захочуть купити товар. Після чого аналіз прибутку і врешті розуміння чи це вигідно продавати той товар чи ні. Шлях доволі довгий та не легкий. А оскільки товар коштує немало грошей, то варто відразу подумати чи готові ви ризикувати з товаром.
З послугами куди простіше. Не потрібно багато часу на відбір вакансій. Потрібно просто їх переглядати та відкидати те, що тобі не потрібно. А якщо ще є якісь заощадження, то можна знайти нішу в якій ви хочете розвиватися, заплатити експерту за декілька занять, щоб він детальніше пояснив, як все працює.
Офлайн чи онлайн?
Робота вдома онлайн уже давно не мінус. В часи сучасних технологій набирають популярності все нові й нові спеціальності, хоча багато хто й досі вважає, що багато грошей в інтернеті заробити неможливо. Пропри те, всесвітня мережа стала окремою реальністю, яка відкрила для людини багато можливостей для заробітку грошей, не виходячи з дому. Для тих, хто шукає роботу існує зручний пошук на сайті компанії Jooble. Робота для студентів має свої переваги та недоліки.
Віддалена робота в інтернеті має такі переваги:
- Нема потреби діставатися офісу, витрачати на цей час;
- Самостійна організація графіку роботи. Фрілансер сам планує свій робочий день, відводячи час для відпочинку, занять та інших справ;
- Дистанційна робота може виконуватись у будь-якому місці. Головна умова – це доступ до Інтернету;
- Доцільне використання робочого дня. Виконуючи роботу, ви можете не відриватися на спілкування з колегами, начальством тощо;
- Можливість самостійно планувати відпустку.
Недоліки дистанційної роботи:
- Необхідність у самоконтролі. Вільний графік та комфортні умови можуть породити спокусу розслабитись, відкласти роботу, відволіктися на інші справи.
- Можливе виникнення проблем із здоров’ям. Сидячий спосіб життя, постійна взаємодія з комп’ютером можуть спричинити проблеми з опорно-руховим апаратом, зайвою вагою, погіршення зору тощо. Уникнути цього дозволяють заняття спортом.
- Робота вдома позбавляє можливості живого спілкування. Багато хто цей фактор розцінює як перевагу, але насправді це недолік.
- Ризик стати жертвою шахраїв. Щоб уникнути співпраці з нечесними роботодавцями або відвертим шахрайством, слід шукати роботу на перевірених ресурсах. Це гарантія того, що робота віддалено в інтернеті вдома приноситиме стабільний заробіток.
- Відсутність соцпакету та інших пільг. При цьому, за умови правильного підходу до питання, фрілансер сам може забезпечити себе соцпакетом.
Робота в Інтернеті потребує самоконтролю
Варто зауважити що робота онлайн потребую зосередженості на одному питанні тривалий час. Але так як і Інтернеті багато подій, чи можливо у вас увімкнений месенджер на робочому комп’ютері, то вам важко тримати орієнтир в одному напрямку. Ви можете часто відволікатися на інші речі. Радимо не запускати програми Telegram, Viber чи Skype на робочому комп’ютері.
Варто згадати про книги по тайм-менеджменту, методи в яких працюють доволі не погано. Прочитайте хоча б одну книгу для розуміння понять планування та контроль виконання завдань.
Для успішного оволодіння навиками обов’язково потрібна практика! Проте якщо ви протягом 24 днів будете повторювати певні дії, то це ввійде у вас у звичку і вам уже не доведеться наполягати щоб все вчасно встигати.
Поставте себе на місцем іншої людини. Як неприємно коли хтось не виконує своїх обіцянок. Краще не планувати, ніж спланувати нереальне. Пам’ятайте це і завжди враховуйте час для надзвичайних ситуацій. Він може не настати, але ви його можете використати для перепочинку що підсилить ваші шанси швидше справитися із наступним завданням.
Перелік вакансій для студентів з неповною зайнятістю:
- Бариста на точках продажу напоїв, чай-кава;
- Помічник в ресторанах швидкого харчування Макдоналдс, KFC ін.;
- Офіціантом у кафе, ресторанах (нічна зміна);
- Розклеювач оголошення;
- Помічник по будівництву (денно-погодинно);
- Кур’єр по доставлянню товарів;
- Оператор станка для вироблення продукції (нічна зміна);
- Охоронець (нічна зміна);
- Вантажник по оголошенню;
- Таксист (нічна зміна);
- Заробіток на коментарях, написання відгуків;
- Заробіток на соціальних мережах (виконання завдань, піар-тексти, коментарі);
- Копірайтінг (переклади, написання текстів іноземними мовами);
- Створення та просування сайтів;
- Заробіток на YouTube + створення відео, монтування.
Висновки
На початку вас можуть утримувати сумніви, що вам не будуть добре платити. Проте старші також не застраховані, повірте! Для того, щоб ви були підготовленні, читайте багато інформації по вашій темі. Легше за 2 хв прочитати якусь статтю, навіть швидким темпом, навпростець, ніж потім мати гіркий досвід.
А які роботи для студентів ви ще знаєте? І чи працювали ви, коли були студентом? Можете написати нам про ваш досвід, і ми з радістю поділимося ним на нашому сайті!