Де і коли найкраще шукати роботу в IT?

Найкращі сайти з працевлаштування спрощують пошук вакансій і побудову кар’єри. Сьогодні існує безліч сайтів з працевлаштування, але не всі вони варті вашого часу.

Сайт з пошуку роботи layboard.com підтвердить що найкращі сайти вакансій повинні полегшувати пошук нової роботи, незалежно від галузі чи місця розташування, а також давати корисні функції, які полегшують пошук роботи, наприклад вбудований конструктор резюме.

Зараз, як ніколи, важливо переконатися, що ви використовуєте високоякісний сайт вакансій, коли починаєте пошук нової посади. Робота в IT дає багато можливостей, але це не годиться, якщо у вас немає надійного способу знайти потрібну вакансію чи подати резюме.

пошук роботи в IT

Найкращі сайти з вакансіями

Легко знайти веб-сайти з працевлаштування, але так само легко випадково скористатися сайтом, який не виконує роботу. Якщо ви хочете уникнути цього та дотримуватись надійних, успішних сайтів, читайте далі – ми обрали найкращі безкоштовні дошки вакансій і найкращі веб-сайти світу з працевлаштування.

1. LayBoard

LayBoard — однин з найкращих сайтів для вакансій, що робить його ідеальним, якщо ви тільки починаєте свою подорож у світі праці або якщо ви не дуже впевнено користуєтеся комп’ютером. Простий підхід поєднується зі значною базою даних вакансій.

Цей сайт працює як система пошуку роботи, тож знайомий одразу. Це також не надає вам багато варіантів: введіть ключове слово, місце розташування та відстань, яку ви готові подолати, і ви швидко побачите список відповідних позицій.

Результати легко проаналізувати: ви побачите назву посади, роботодавця та його місцезнаходження поряд з першим рядком опису роботи, і якщо ви клацнете на ймовірному потенційному клієнті, ви зможете відкрити його повний опис. Деякі компанії використовують функцію швидкого подання заявки, щоб ви могли надіслати заявку кількома клацаннями миші, тоді як інші рекламні оголошення перенаправлять вас на сайт третьої сторони, де ви зможете подати заявку.

LayBoard має розширений профіль, де ви можете легко відобразити свою історію роботи та навчання, біографію та фотографію, а також ви можете завантажити своє резюме та список своїх соціальних мереж – і все це використовується під час ваших заявок. Ви також можете додати навички та професійні сертифікати.

Цей сайт простий та надійний інструмент для пошуку роботи. Ви не можете застосувати фільтри до своїх пошукових запитів, як це можна зробити на інших сайтах, а списки вакансій не містять багато деталей. LayBoard збирає вакінсії з інших джерел.

2. LinkedIn

LinkedIn — це найвідоміше ім’я, коли справа доходить до професійних веб-сайтів, і це не просто дошка вакансій — це також соціальна мережа та освітній ресурс.

Понад три чверті мільярда людей уже користуються LinkedIn, тому він має найбільшу базу користувачів серед усіх веб-сайтів із вакансіями. Це робить його чудовим для спілкування та налагодження нових професійних зв’язків, а також ідеально підходить, якщо ви також хочете опублікувати вакансію. Це неймовірно корисно під час пошуку роботи: ви можете перевірити, хто працює в будь-якій потенційно новій компанії, перевірити, чи є у вас зв’язки, які працюють там, і дослідити своє потенційне місце роботи.

Відійдіть від соціальної стрічки у стилі Facebook, і ви знайдете надійний набір функцій пошуку роботи. На LinkedIn представлено величезну кількість вакансій, і ви можете фільтрувати їх за безліччю різних параметрів, від типу контракту та місця розташування до галузі, рівня досвіду та зарплати. Тут більше фільтрів, ніж на більшості інших веб-сайтів пошуку роботи.

Списки вакансій показують, чи є у вас уже наявні контакти в кожній компанії, і ви також можете побачити, скільки людей уже подали заявки на кожну вакансію. Функція Easy Apply від LinkedIn також популярна, і це означає, що ви можете подати заявку на роботу одним клацанням миші.

Ваш профіль у LinkedIn функціонує як ваше резюме, що спрощує подачу заявок, а це означає, що потенційні роботодавці можуть швидко побачити, чи підходите ви для певної посади. В іншому місці на сайті є безліч тестів для оцінювання, програма для створення резюме та допомога з підготовки до співбесід, а також є групи та події.

LinkedIn можна використовувати безкоштовно, але ви отримуєте лише обмежений набір функцій із безкоштовним обліковим записом. Це добре для базового пошуку роботи. Тим не менш, якщо ви заплатите за LinkedIn Premium Career, ви отримаєте набагато кращий досвід, з більшою інформацією про списки вакансій, дані про додаткову зарплату, більше деталей про інших кандидатів і можливість стати Рекомендованим кандидатом за допомогою рекламного списку.

LinkedIn є одним із найкращих у світі професійних веб-сайтів, і його варто використовувати всім, хто зацікавлений у новій роботі, а також усім, хто хоче спілкуватися в мережі. Але якщо ви серйозно підходите до пошуку, платна версія варта додаткових витрат.

3. Indeed

Indeed є однією з найвідоміших платформ для працевлаштування на планеті, і це не дивно. Він існує з 2004 року, він має одну з найбільших баз даних списків вакансій у світі та має понад 250 мільйонів користувачів.

Величезна база даних Indeed означає, що вона охоплює більше галузей і вакансій, ніж будь-який інший сайт, і ви можете знайти роботу на повний робочий день, неповний робочий день, віддалені вакансії та роботу за контрактом незалежно від вашого рівня досвіду.

Indeed – це безкоштовна система пошуку роботи, і ви можете завантажити своє резюме для миттєвого перегляду, щоб уникнути пасток під час пошуку роботи. Ви можете налаштувати свій профіль, щоб вказувати, чи готові ви негайно приступити до роботи, і ви можете налаштувати персоналізовані сповіщення про роботу. Ви також можете безкоштовно опублікувати вакансію на Indeed.

Діапазон функцій напрочуд широкий – Indeed пропонує десятки оцінок навичок і інструмент порівняння зарплати, тож ви можете продемонструвати свої здібності та дізнатися, скільки саме маєте заробляти. Також є розділ огляду компанії, який містить коментарі реальних співробітників. У Indeed також є програма, яка означає, що ви можете продовжувати пошук роботи, коли ви не за комп’ютером.

Це надійний набір функцій, і сайт простий у використанні. Розділ пошуку роботи виглядає як пошукова система, тож просто введіть свою посаду, ключові слова або назву компанії, щоб побачити безліч відповідних результатів. Ви можете фільтрувати результати за місцезнаходженням, зарплатою, навичками та досвідом. Ці параметри фільтрації добре порівнюються з усіма іншими великими сайтами.

Справді, це не яскравий чи новаторський веб-сайт, але це не має значення. Небагато інших сайтів пропонують таку кількість списків вакансій, як Indeed, і він має величезну базу даних разом із надійними основними функціями та чистим, зручним дизайном.

4. CareerBuilder

CareerBuilder є одним із найбільших сайтів з працевлаштування, а програмне забезпечення, що лежить в його основі, використовують такі компанії зі списку Fortune 500, як Hilton, Amazon і Wells Fargo, тож ви знаєте, що він, мабуть, щось робить правильно.

Легко переглядати вакансії за галуззю чи назвою, а на сайті є хороші параметри фільтрації, які дають змогу користувачам докладніше: ви можете вибрати повну чи неповну зайнятість разом із роботою за контрактом, сезонною роботою та роботою на концертах, легко вибрати роботу з певними ставки оплати праці та вибирайте лише ті вакансії, які мають легкі варіанти застосування або віддалену роботу.

Користувачі можуть переглядати прості описи вакансій, подавати заявки на сайті та зберігати списки для перегляду пізніше. CareerBuilder йде далі, ніж це з деякими іншими зручними функціями: він має інструмент, який може оцінити ваш профіль і резюме, а потім створити список вакансій, які повинні відповідати вашим навичкам і вимогам. Він також має інструменти пошуку зарплати, центр кар’єрних порад із корисними статтями та легким створенням сповіщень, а також мобільний додаток для Android та iOS. Якщо ви рекрутер, він також має понад 70 інтеграцій ATS.

Він безкоштовний для використання для тих, хто шукає роботу, що є ще однією галочкою на його користь. Поєднайте його безкоштовний доступ для тих, хто шукає роботу, його корисні функції та величезну базу даних вакансій, і ви отримаєте виграшний сайт, який вам потрібно включити у свій пошук роботи.

5. Monster

Monster існує з 1999 року, і це один із найбільших сайтів вакансій із мільйонами вакансій. Тут ви знайдете будь-яку роботу, від посад початкового рівня до посад керівників у всіх основних галузях. Monster також має багато списків для синіх комірців – це не лише робота білих комірців.

Сайт функціонує як величезна система пошуку вакансій, тому ви можете легко знайти величезний список вакансій. В інших місцях ви можете використовувати Monster, щоб підписатися на персоналізовані сповіщення про вакансії. На сайті є інструмент для порівняння зарплат і величезний центр порад щодо кар’єри, наповнений корисними статтями про всілякі проблеми працевлаштування. Ви також можете заблокувати свій профіль від певних компаній, щоб ваш поточний роботодавець не бачив, чи шукаєте ви роботу.

Однак, крім цього, Monster є трохи простим у порівнянні з найкращими безкоштовними дошками вакансій. Ви отримуєте лише мінімальні параметри фільтрації, тож перед тим, як розпочати пошук, ви повинні мати більше уявлення про те, що вам потрібно. Це також означає, що ви не можете звузити речі за зарплатою чи рівнем досвіду.

На сайті є багато спам-списків вакансій, і в списках вакансій немає великої кількості інформації – ви знайдете опис роботи та деякі основні дані про кожну компанію, але зазвичай це все. Ви можете додати свою історію роботи та навчання до свого профілю користувача та завантажити документ із своїм резюме, але опції профілю, окрім цього, не надто великі.

Принаймні Monster можна використовувати безкоштовно, і він дуже простий. Доплатити доведеться лише в тому випадку, якщо ви захочете скористатися послугами компанії з написання резюме та супровідного листа.

Monster не має величезного набору функцій, але він має величезну базу даних списків вакансій у всіх галузях промисловості, і він простий у використанні. Можливо, йому не вистачає деталей і вишуканості, але його величезний розмір робить його вартим використання.

Коли найкраще шукати роботу?

Багато компаній починають збільшувати рівень найму в січні та лютому, коли менеджери хочуть створити команди та плани до кінця фінансового року та на наступний календарний рік. Наймання, як правило, залишається жвавим протягом весни.

Кількість вакансій, як правило, падає влітку, коли наймає менше людей, і зазвичай вона знову підвищується восени, а потім знову зменшується у сезон відпусток.

Ці правила справедливі для багатьох компаній, але завжди є винятки. Багато компаній працюють за різним сезонним графіком, а інші наймають цілий рік. Тож, незважаючи на помітні піки та спади в наймі, ці правила не є стійкими, і вакансії завжди будуть доступні.




;